Postřehy ze zápasu "B" týmu Černovic proti Juliánovu "A"

13.11.2009 16:02

3. kolo MP II a duel SKB Brno Černovice "B" - Sokol Juliánov "A"

SKB Brno Černovice "B" - Sokol Juliánov "A" 72 : 70

Bez simulujícího Záboja. který zůstal pouze u stolku časoměřičů a poměrně hodně přehuleným Bafem, nastoupilo družstvo černovického "béčka" ve 3. kole proti taťkům z Juliánova "A". Za družstvo si odbyl premiéru Waktor, který ji ozdobil 33 body a skoro vyfaulováním (4 fauly). Celý zápas proti sedmi statečným otcům od rodin z Julcu sme prohrávali rozdílem až 8mi bodů. Kdy naši vytaženou defense zdobili hráči Juliánova bezchybnou hrou 1 on 1, kterou vetšinou zakončovali nepředstavitelně pomalým avšak úspěšným chodícím únikem a následným košem s faulem. Zkušení matadoři! V útoku na nic nečekali a bleskovým pouštěním balonu z ruky a poctivými clonami, útok vždy téměř po 2 minutách chladnokrevně zakončili. Družstvo domácích však v závěru již značně unavené pány rozběhalo a pár rychlými protiútoky a Cisiho úspěšným nájezdem rozložilo. Ve výsledku sme Juliánov rozsekali 72:70 a zápas ozdobila i střela Žanyho z první půle, který dokázal, že zpoza koše se dá také ohrozit!

Výkon to byl otřesný, obrana strašně špatná a nasezení hodně malé. Avšak mohou nás těšit 2 body za výhru a průběžné 2. místo.

Body: Richie 21, Mara 8, Cisoj 4, Žany 2, Jara 2?