Předvánoční dvojzápas s Teslou Brno

21.01.2010 00:14

Příkládám alespoň statistiky z předvánoční dvojičky s Teslou, kterou se v předvánočním "shonu" nestačilo publikovat.

TESLA BRNO – SKB BRNO ČERNOVICE 66:54 (14:8, 37:29, 47:51)

F 21:20, TH 27/17:18:12, trojky 3 (Varmužka 2, Pikhart) – 3(Ekl 2, Sukač), čtvrtiny 14:8, 23:21, 10:22, 19:3!!!

Body: Trojan a Varmužka 17, Pikhart 14, Přinosil 7, Šustáček  4, Ďuračka 2, Šebestík 1 – Ekl 16, Duben 10, Zábojník 8, Pruša 7, Koudelka 6, Sukač 5, Brulík 2

Rozhodčí Novotný a Hřib

V pátek na Tesle byla po prvním poločase ve výhodě domácí Tesla, která byla v náskoku osmi bodů (37:29). Po poločase Černovky výbornou a soustředěnou  hrou s minimem chyb, kdy se makalo na obou koncích hřiště zcela zaskočili domácí a díky 3. čtvrtině,(10:22), kterou ovládli dosavadní průběh, vstupovali do poslední části hracího období s náskokem čtyř bodů. Do poslední čtvrtiny však jakoby nastoupilo zcela jiné družstvo a to černovické si šlo vedle zaplavat. Totální střelecká impotence spolu s absencí jakýchkoliv útočných činností jednotlivce, mezi které patří také třeba herní dovednost přihrát si míč navzájem, to vše a ještě mnohem víc předváděli všichni hráči Černovic, kteří se v tomto období hry potulovali po hřišti. Výsledkem byl pouze bod za účast a prohra rozdílem 12ti bodů. A ono  se také není čemu divit, vic než 3 body za čvrtinu, které hosté dali, by domácí dali možná i se zavázanýma očima.

SKB BRNO ČERNOVICE - TESLA BRNO 56:73 (10:15, 26:41, 42:53)

F 19:22, TH 23/12:17/8, trojky 6 (Pruša 4, Ekl 2) –  4 (Varmužka 3, Pikhart), čtvrtiny 10:15, 16: 26, 16: 12, 14:20

Body: Pruša 25, Zábojník 12, Brulík 8, Duben a Pospíšil 4, Koudelka 3, Ekl 1 - Trojan 19, Pikhart 13, Varmužka 12, Přinosil 11, Ďuračka 8, Medveď 6, Kopřiva 4

Rozhodčí Junek a Komárek

Sobotní utkání hrané pro změnu v Černovicích mělo co do rozdělování bodů stejný charakter jako to páteční. Opět pouze jeden bod za účast pro Černovice. Rozdílem byla pouze  vyšší teplota v hale, jakož tomu bylo na Tesle, kde nám k zahřátí nepomohly ani pletené svetry a 20 min. rozcvičení. Tesla se od prvních minut ujala vedení a tohle vedení si po celý zápas nenechala vzít,ikdyž první čtvrtinu  a šest minut té druhé se domácí drželi na dostřel (22:26). V jejím závěru však přišel opět tradiční výpadek domácích  a poločas byl ve znamení dvouciferného rozdílu (26:40). Mírné příblížení se domácím povedlo po vyhrané 3. čtvrtině (16:12), a to na začátku 4. čtvrtiny kdy se rozdíl dostal na 10 bodů, byl to ovšem jen výkřik do tmy  ze strany černovek a Tesla si nakonec přesvědčivou výhrou dokráčela, stejně jako v pátek ke dvěma bodům.
Tesla nastoupila po oba dny s vyrovnaným, velice širokým a zkušeným kádrem, čemuž se Černovicím v osmi a devíti lidech těžko konkurovalo, přesto že pátečního utkání na Tesle je velká škoda.

Autor: Viktor Pruša - díky!